dowolna

Działki budowlane Gryfice - Ogłoszenia sprzedaży działek

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

1 200 000 zł6 106 m² 196,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu nieruchomość położoną na terenie inwestycyjnym w Gryficach. Nieruchomość gruntowa składająca się z jednej działki o powierzchni 6106 m2 z dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 100 m² 86,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy obrzeżach Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 624 m² 91,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1624 m 2 w bardzo przepięknej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł1 210 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę przy wylocie z Gryfic niedaleko nowej zabudowy o powierzchni 1210 m2 przy drodze utwardzonej w widokiem na las. Działka jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

77 000 zł1 430 m² 53,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1430 m2 położona zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od miasta Gryfice. W pobliżu piękne jezioro oraz dwie plaże kąpieliskowe. Wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 367 m² 101,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1367 m 2 w miejscowości oddalonej 3 km od miasta Gryfice. Działka posiada wydane warunki zabudowy - na budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

112 500 zł1 505 m² 74,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1505 m2 z warunkami zabudowy, ( w sąsiedztwie znajduje się zabudowa wolnostojąca). Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

92 250 zł1 025 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek pod zabudowę jednorodzinną cena tylko 90 zł / M2 Polecamy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 1025 m2 w kompleksie 12 działek położonych w Gryficach.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę na obrzeżach Gryfic. Nieruchomość o powierzchni 1000 m2 leży w kompleksie 25 działek. Przed podziałem działek na powyższy teren została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 714 m² 75,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka położona w kompleksie działek usytuowana w w wyjątkowym miejscu to propozycja dla osób oczekujących ciszę i spokój oraz zachęcająca do wypoczynku. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

205 600 zł2 056 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 2056 m 2 w bardzo spokojnej części Gryfic oddaloną w odległości 10 minut spacerkiem od centrum Gryfic czyli Placu Zwycięstwa,.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 214 m² 106,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu do kupna działkę rolną o powierzchni 1214 m 2 w bardzo ładnej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 150 m² 104,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 1150m2 w Gryficach. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 500 m² 123,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 1500m2 położona około 5 kilometrów od Gryfic, rotnowo. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 741 m² 94,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1741 m 2 w bardzo przepięknej miejscowości oddalonej 7 km od miasta Gryfice. Nieruchomość położona jest w bardzo spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 552 m² 80,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1552 m2 z wydanymi warunkami zabudowy położona na obrzeżach Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad 1000 ofert w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 195 m² 107,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu do kupna działkę rolną o powierzchni 1195 m 2 w bardzo ładnej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł3 000 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest działka położona 10 kilometrów od centrum Gryfic w miejscowości Świeszewo. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł19 400 m² 20,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka rolna 7 kilometrów od centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura.

Szczegóły ogłoszenia

108 800 zł1 088 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę na obrzeżach Gryfic. Nieruchomość o powierzchni 1088 m2 leży w kompleksie 25 działek. Na powywszy teren zostały wydane warunki zabudowy na każdą.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 177 m² 126,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1177m2, w Gryficach. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł687,30 m² 200,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki rolno-budowlane na sprzedaż - ul. Tęczowa, gryfice Na sprzedaż 5 atrakcyjnych działek z wydanymi warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny wraz z niezbędną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł3 000 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 3000m2 położona około 15 kilometrów od Gryfic, świeszewo. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 714 m² 75,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1714 m 2 w bardzo przepięknej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

170 900 zł1 174 m² 982,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w bliskiej odległości od Gryfic (6km) Działka jest położona w spokojnym miejscu, idealna dla ludzi ceniących ciszę i naturę.

Szczegóły ogłoszenia

841 320 zł221 400 m² 3,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu nieruchomość gruntową położoną w bliskiej okolicy Gryfic. Nieruchomości stanowi 13 działek o łącznej powierzchni 22 ha. Powierzchnia i klasa poszczególnych działek.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 001 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę położoną w kompleksie 11 działek z udziałem w drodze w Borzyszewie. Działka o powierzchni 3001 m2 w kształcie prostokąta, leży na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 710 m² 90,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1710 m2 , ( w sąsiedztwie znajduje się zabudowa wolnostojąca). Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł924 m² 108,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 924 m2 z warunkami zabudowy, ( w sąsiedztwie znajduje się zabudowa wolnostojąca). Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 066 m² 45,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena działki Polecamy Państwu działkę położoną w kompleksie 11 działek z udziałem w drodze w Borzyszewie. Działka o powierzchni 3066 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 603 m² 79,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1603 m 2 w bardzo przepięknej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 142 m² 95,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę budowlaną z rozpoczętą budową hali w Gryficach. Nieruchomość o powierzchni 3142 m2 usytuowana jest na obrzeżach miasta. Działka jest w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

103 700 zł1 037 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę na obrzeżach Gryfic. Nieruchomość o powierzchni 1037 m2 leży w kompleksie 25 działek. Na powyższy teren zostały wydane warunki zabudowy na każdą.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł3 552 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 3552 m2 położone w Borzyszewie na ulicy Rolnej. Działki sąsiadują obok siebie i dla jednej z nich zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 603 m² 74,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 1603 m2 na obrzeżach Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 267 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Grunty inwestycyjne 1 km od ścisłego centrum miasta. Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki o numerze ewidencyjnym 141/2.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 190 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę przy wylocie z Gryfic niedaleko nowej zabudowy o powierzchni 1190 m2 przy drodze utwardzonej w widokiem na las. Działka jest w kształcie prostokąta.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij