dowolna

Działki budowlane Gryfice - Ogłoszenia sprzedaży działek

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

139 000 zł1 321 m² 105,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu do kupna działkę rolną o powierzchni 1321 m 2 w bardzo ładnej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł4 087 m² 0,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę położoną w bliskiej okolicy Gryfic. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 4087 m2. Na działce znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni 182 m2. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 667 m² 98,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1667 m 2 w bardzo przepięknej miejscowości oddalonej 7 km od miasta Gryfice. Nieruchomość położona jest w bardzo spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

85 050 zł945 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek pod zabudowę jednorodzinną cena tylko 90 zł / M2 Polecamy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 945 m2 w kompleksie 12 działek położonych w Gryficach niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

128 000 zł1 547 m² 82,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1547 m 2 w bardzo przepięknej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 531 m² 75,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 1531 m2 na obrzeżach Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 326 m² 74,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1326 m2 z warunkami zabudowy, ( w sąsiedztwie znajduje się zabudowa wolnostojąca). Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 256 m² 21,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę położoną w kompleksie 11 działek z udziałem w drodze w Borzyszewie. Działka o powierzchni 3256 m2 w kształcie prostokąta, leży na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł1 769 m² 42,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest działka położona 7 kilometrów od centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 333 m² 67,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1333 m2 , ( w sąsiedztwie znajduje się zabudowa wolnostojąca). Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

85 230 zł947 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek pod zabudowę jednorodzinną cena tylko 90 zł / M2 Polecamy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 947 m2 w kompleksie 12 działek położonych w Gryficach niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 150 m² 106,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu do kupna działkę rolną o powierzchni 1150 m 2 w bardzo ładnej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 150 m² 95,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest kompleks działek budowlanych o powierzchni 1150 m2 położony w cichej okolicy Gryfic. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel   Działki.

Szczegóły ogłoszenia

125 600 zł1 256 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę na obrzeżach Gryfic. Nieruchomość o powierzchni 1256 m2 leży w kompleksie 25 działek. Na powyższy teren zostały wydane warunki zabudowy na każdą.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł5 936 m² 21,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 5936m2 położona w Gryficach. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł968 m² 134,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Niekładź przyległa do granicy administracyjnej miasta Gryfice. Do sprzedaży 4 działki obok siebie o pow. 968m2 każda (działki.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł2 670 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę przy wylocie z Gryfic niedaleko nowej zabudowy o powierzchni 2670 m2 przy drodze utwardzonej w widokiem na las. Działka przeznaczona pod zabudowę. Polecam! : Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

157 400 zł1 574 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę przy wylocie z Gryfic niedaleko nowej zabudowy o powierzchni 1574 m2 przy drodze utwardzonej w widokiem na las. Działka jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł1 200 m² 83,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę przy wylocie z Gryfic niedaleko nowej zabudowy o powierzchni 1190 m2 przy drodze utwardzonej w widokiem na las. Działka jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 100 m² 72,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy 5 kilometrów od Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 009 m² 24,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlano - rolne o powierzchni 3009m2 na obrzeżach Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

85 050 zł945 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 740 m² 68,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1714 m2 z warunkami zabudowy, ( w sąsiedztwie znajduje się zabudowa wolnostojąca). Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę na obrzeżach Gryfic. Nieruchomość o powierzchni 1000 m2 leży w kompleksie 25 działek. Przed podziałem działek na powyższy teren została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 151 m² 106,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu do kupna działkę rolną o powierzchni 1151 m 2 w bardzo ładnej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł2 300 m² 52,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ofertą sprzedaży jest działka o powierzchni 2300 m2 położona w spokojnej miejscowości tylko 5 minut spokojnej jazdy od Gryfic. Gmina nie posiada miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł1 220 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł473 m² 972,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu działkę przeznaczoną pod zabudowę, o powierzchni 0,0473 ha, położoną w samym centrum miasta Gryfice. Warunki zabudowy w trakcie realizacji, przeznaczone na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

88 000 zł817 m² 107,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Witam sprzedam działkę budowlaną Gryfice osiedle Leśna Ostoja wraz z projektem budowlanym lub bez Dom w Idaredach 11 można zrobić projekt zastępczy pozwolenie na budowę zostało wydane ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

190 000 zł1 226 m² 154,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną Z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego Mam do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 1226 m , z rozpoczętą budową małego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Śniadeckich

Gryfice,zachodniopomorskie

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 4 działki. 33/11, 33/18, 33/19, 33/20, powierzchnia od 1200 do 1400 m k Działki przylegają do wewnętrznej drogi. Więcej informacji u właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

149 000 zł686 m² 217,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę budowlaną o powierzchni 686 m 2 w bardzo przepięknej i spokojnej części Gryfic. Działka ma wydane warunki pod zabudowę mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Koszarowa

Nr 2,Gryfice

365 000 zł1 012 m² 360,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Gryfice ul Koszarowa działka 11/39 z potencjałem inwestycyjnym mieszkalnym, usługowym, możliwość zabudowy na dom jednorodzinny lub wielorodzinny do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gryfice

Nr 2,Gryfice

146 000 zł3 300 m² 44,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker ostatnia działka Z kompleksu działek budowlanych przy jeziorze Na sprzedaż: działka Budowlana nr 55/5, obręb Kołomąć, powiat gryficki, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

146 000 zł3 300 m² 44,24 zł/m²

 

 

 

Gryfice,zachodniopomorskie

75 000 zł408 m² 183,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę budowlaną o powierzchni 0,0408 ha, w spokojnej miejscowości Brodniki, oddalonej około 2 kilometry od miasta Gryfice. Wymiary działki 18 x 22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

159 000 zł1 140 m² 139,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, sprzedam bez pośredników działkę budowlaną nr 140/19 z prądem o powierzchni 1140m2 oraz 1/9 udziału w drodze dojazdowej na obrzeżach Gryfic w Rzęskowie w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

999 000 zł9 559 m² 104,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie do sprzedania grunt o powierzchni 9500 m2. Nieruchomość położona w spokojnym miejscu, w miejscowości Gryfice zaledwie 20 min spokojnej jazdy od miejscowości nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

99 000 zł1 046 m² 94,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1046 m 2 w bardzo przepięknej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

10 000 000 zł30 576 m² 327,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3,0576 ha położona w Gryficach. Dla działki została opracowana koncepcja zabudowy. Koncepcja programowo-przestrzenna: 1.1 Przedmiotem opracowania jest koncepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

179 000 zł2 950 m² 60,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż ładną działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę domu jednorodzinnego, o powierzchni 2950 m2 w cenie 179 000 złotych. Działka znajduje się.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij