dowolna

Nieruchomości Gryfice - Oferty sprzedaży nieruchomości

246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

246 ogłoszeń

1 040 000 zł250 m² 4 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:448 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom wolnostojący w spokojnej dzielnicy Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł106 m² 4 716,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 106 m 2 , usytuowane na 2 piętrze w kamienicy blisko centrum miasta Gryfice,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

270 000 zł400 m² 675 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 400 m 2 , znajdujący się zaraz przy głównej ulicy niedaleko centrum miasta Gryfice. Lokal ten nadaje się do remontu, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gryfice,zachodniopomorskie

70 000 zł3 256 m² 21,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę położoną w kompleksie 11 działek z udziałem w drodze w Borzyszewie. Działka o powierzchni 3256 m2 w kształcie prostokąta, leży na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

969 000 zł127,20 m² 7 617,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Odkryj swój przestronny dom w nowym projekcie deweloperskim w Gryficach z Peonify! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, łączącego nowoczesność, komfort i spokojną okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł2 810 m² 960,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 165 m²

Polecamy Państwu obiekt handlowo-produkcyjny w Gryficach położony przy ulicy Broniszewskiej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 2810 m2 zabudowana jest budynkiem biurowo- mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł80 m² 1 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Przedmiotem oferty są dwa lokale handlowe w centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł1 220 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę przy wylocie z Gryfic niedaleko nowej zabudowy o powierzchni 1190 m2 przy drodze utwardzonej w widokiem na las. Działka jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Gryfice,zachodniopomorskie

111 400 zł1 714 m² 64,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu działkę rolną położoną w Gryficach w obrębie Borzyszewo. Nieruchomość o powierzchni 1714 m2. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy, polegające na budowie.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł56,72 m² 5 412,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56,72 m 2 , usytuowane na 2 piętrze w kamienicy w Gryficach, miasteczku położonym niedaleko od miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Gryfice,zachodniopomorskie

99 900 zł1 200 m² 83,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

206 000 zł62 m² 3 322,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe, bezczynszowe. okolice Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł53 135 m² 9,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane pomiędzy miejscowościami: gryfice i Pobierowo. Mieszkanie o powierzchni 42,20 m2 usytuowane jest na II piętrze bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Gryfice,zachodniopomorskie

6 000 000 zł1 511 m² 3 970,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Nowa niższa cena nieruchomości! Polecamy Państwu nieruchomość usługowo-hotelową- gastronomiczną położoną w kamienicy w centrum miasta. Budynek o powierzchni użytkowej 1511 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł2 670 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę przy wylocie z Gryfic niedaleko nowej zabudowy o powierzchni 2670 m2 przy drodze utwardzonej w widokiem na las. Działka przeznaczona pod zabudowę. Polecam! : Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe w centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

400 000 zł220 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:56 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 220 m2 w centrum Gryfic. Segment ten stoi na działce o powierzchni około 56 m2 i składa się z trzech kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

500 000 zł11 600 m² 43,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę rolną-siedliskową położoną w miejscowości Gryfice. Działka o powierzchni 11600 m2 posiada atrakcyjną lokalizację w sąsiedztwie osiedla domków.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Gryfice,zachodniopomorskie

795 000 zł99,30 m² 8 006,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu bardzo ładne przestrzenne mieszkanie 2- poziomowe położone w Gryficach. Nieruchomość zlokalizowana jest w kamienicy z czerwonej zabytkowej cegły, zmodernizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

120 000 zł1 024 m² 117,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie 4 świetnie zlokalizowane działki w miejscowości Jabłonowo, tuż przy Gryficach (2 km). Działki o powierzchniach: nr 1 - 1024 m2 - cena: 150 000 zł (dostępna); nr 2 - 1023 m2.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł47,62 m² 4 178,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Rapackiego w Gryficach. Lokal o powierzchni 47,62 m składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

531 000 zł11 800 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 11 800 m 2 znajdującą się w Gryficach, 20 minut piechotą od centrum Gryfic. Wszystkie media przy działce. Oferta ta jest.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł52,03 m² 6 150,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje z widokiem na park i rzekę Rega | 52 m | Gryfice, ul. Nadrzeczna Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,03 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

639 000 zł145 m² 4 406,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Na sprzedaż pół bliźniaka 8 kilometrów od Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

1 100 000 zł360 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ładny, komfortowy dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej ok. 360 m 2 znajdujący się na działce o powierzchni 580 m 2 , przy centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,73 m² 10 968,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie z ogródkiem i garażem Gryfice, 63,73 m Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,73 m , położone w nowoczesnym budynku z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę na obrzeżach Gryfic. Nieruchomość o powierzchni 1000 m2 leży w kompleksie 25 działek. Przed podziałem działek na powyższy teren została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 321 m² 105,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu do kupna działkę rolną o powierzchni 1321 m 2 w bardzo ładnej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 514 m² 89,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę rolną położoną w Gryficach w obrębie Borzyszewo. Nieruchomość o powierzchni 1514 m2, w kształcie prostokąta. Dla działki zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

250 000 zł59,50 m² 4 201,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie do wykończenia, o powierzchni 59,50 m 2 , który usytuowany jest na obrzeżach miasta Gryfice, w idealnym miejscu dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę rolną w kompleksie 10 działek w Zaleszczycach. Nieruchomość o powierzchni 3200 m2 ma status działki rolnej z wydanymi warunkami zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

85 050 zł945 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek pod zabudowę jednorodzinną cena tylko 90 zł / M2 Polecamy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 945 m2 w kompleksie 12 działek położonych w Gryficach niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł270 m² 5 185,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładny, komfortowy dom z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej o powierzchni zabudowy 270 m 2 , wraz z dodatkowym osobnym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł377,70 m² 1 191,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 783 m²

Polecamy Państwu lokal usługowy położony w Gryficach. Nieruchomość zlokalizowana jest w budynku Handlowo-Magazynowym z odrębnym wejściem do lokalu. Lokal o powierzchni 377,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

99 300 zł1 806 m² 54,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1806m2, położonej przy głównej drodze prowadzącej do urokliwej miejscowości Dziadowo. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

125 600 zł1 256 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę na obrzeżach Gryfic. Nieruchomość o powierzchni 1256 m2 leży w kompleksie 25 działek. Na powyższy teren zostały wydane warunki zabudowy na każdą.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł26,92 m² 7 392,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka zlokalizowana przy ul. Sportowej w Gryficach idealna jako pierwsze mieszkanie, pod wynajem lub dla osób szukających wygodnej i funkcjonalnej przestrzeni blisko.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł300 m² 830 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka w centrum Gryfic przy rzece. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 740 m² 68,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1714 m2 z warunkami zabudowy, ( w sąsiedztwie znajduje się zabudowa wolnostojąca). Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 009 m² 24,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlano - rolne o powierzchni 3009m2 na obrzeżach Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 897 700 zł13 555 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty sprzedaży jest nieruchomość niezabudowana o łącznej powierzchni 1,3555 ha, położona w północnej części miasta Gryfice, w powiecie gryfickim, woj.