Serce 0 Ulubione

Mieszkania Gryfice Osiedle XXX-lecia

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Gryficach os. XXX-lecia Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 46 m , zlokalizowanego na 2. piętrze w bloku na osiedlu XXX-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

340 000 zł56,48 m² 6 019,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem sprzedaży jest ładne, 2-pokojowe mieszkanie w Gryficach! - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację   zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,42 m² 6 583 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rozważasz zakup tej nieruchomości? naprawdę warto. Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 45,42 m2, zlokalizowany na 3 piętrze w centrum miasta gryfice.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł55 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w Gryficach. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł102,45 m² 7 213,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie 2- poziomowe położone w Gryficach przy ul. Nowy Świat. Nieruchomość zlokalizowana jest w kamienicy z czerwonej zabytkowej cegły, zmodernizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

544 870 zł112 m² 5 630 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni całkowitej 112m2 , użytkowej 96,77m2, położone w centrum miasta Gryfic. Lokal składa się z dwóch pięter : trzech komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł42 m² 3 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 35m2, w Gryficach. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe w Gryficach. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł56,72 m² 5 412,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56,72 m 2 , usytuowane na 2 piętrze w kamienicy w Gryficach, miasteczku położonym niedaleko od miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł106,74 m² 4 684,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,73 m² 10 968,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie z ogródkiem i garażem Gryfice, 63,73 m Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,73 m , położone w nowoczesnym budynku z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akacjowa

XXX-lecia,Gryfice

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osiedle 30-lecia Akacjowa 8b/1 Mieszkanie na parterze. W pobliżu plac zabaw. Mieszkanie częściowo umeblowane. Kuchnia umeblowana z lodówką i kuchenką. W jednym pokoju ewentualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbskiego

XXX-lecia,Gryfice

189 000 zł68 m² 2 779,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Polecam Państwu mieszkanie cztero pokojowe o powierzchni 68 m2 znajdujące się na parterze w Gryficach na osiedlu XXX lecia. Mieszkanie to składa się z 4 pokoi, kuchni, przedpokoju,.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Gryfice, Nr 3, XXX-lecia

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij