dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gryfice

272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

272 ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

352 000 zł60 m² 5 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 60 m 2 , usytuowane na parterze kamienicy w miejscowości Gryfice, położonej niedaleko od miejscowości nadmorskich.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

130 000 zł1 714 m² 75,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka położona w kompleksie działek usytuowana w w wyjątkowym miejscu to propozycja dla osób oczekujących ciszę i spokój oraz zachęcająca do wypoczynku. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

190 000 zł3 052 m² 62,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę położoną w kompleksie 11 działek z udziałem w drodze w Borzyszewie. Działka o powierzchni 3052 m2 w kształcie prostokąta, leży na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

890 000 zł440 m² 2 022,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu na sprzedaż czterokondygnacyjny, komfortowy dom wolno stojący z poddaszem użytkowym o powierzchni 440 m 2 położony na działce o powierzchni 650 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Kawalerka z oddzielną kuchnią Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

200 000 zł27 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie o pow. 26,92 m2 usytuowane na 4 piętrze na osiedlu xxx lecia. W jego skład wchodzi 1 pokój z wneką, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 242 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany zaledwie kilka km od Gryfic i 30 km od morza. Atutem nieruchomości jest jej położenie w cichej miejscowości na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa, ul. Fabryczna

Gryfice,zachodniopomorskie

1 900 000 zł13 516 m² 140,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka przemysłowa 13 516 m na sprzedaż Gryfice Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 13 516 m , położona w Gryficach (nr działki 3/34). Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł39 m² 1 435,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość o pow. 39m2 - idealna na schron, magazyn lub lokal! Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

340 000 zł56,48 m² 6 019,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem sprzedaży jest ładne, 2-pokojowe mieszkanie w Gryficach! - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację   zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

1 230 000 zł210 m² 5 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 950 m²

Zamieszkaj w domu pod lasem w Rotnowie Marzysz o miejscu, gdzie każdy dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a wieczory kończą się widokiem zachodzącego słońca? W miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

103 700 zł1 037 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę na obrzeżach Gryfic. Nieruchomość o powierzchni 1037 m2 leży w kompleksie 25 działek. Na powyższy teren zostały wydane warunki zabudowy na każdą.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł58 m² 6 189,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe w Gryficach. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

1 175 000 zł324 m² 3 626,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 396 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Gryficach. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

150 000 zł1 001 m² 149,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek pod zabudowę jednorodzinną cena 150 zł / M2 Polecamy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 1001 m2 w kompleksie 12 działek położonych w Gryficach niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

309 000 zł58,30 m² 5 300,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do kupna mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 58,30 m 2 znajdujące się na trzecim piętrze w kamienicy w centrum Gryfic. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł14 000 m² 4,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest działka rolna o powierzchni 14000m2, 7km od Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł19 400 m² 20,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka rolna 7 kilometrów od centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

229 000 zł22 m² 10 409,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest kawalerka w centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

95 000 zł1 050 m² 90,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest kompleks działek rolnych położonych zaledwie 3 minut spokojnej jazdy od centrum Gryfic. Kompleks 24 działek z możliwością zabudowy. Działki o powierzchni 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

3 000 000 zł246 m² 12 195,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 685 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość składającą się z budynku mieszkalnego o powierzchni 246 m 2 oraz 10 budynków gospodarczych, usytuowanych na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

200 000 zł26,92 m² 7 429,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu kawalerkę o powierzchni 26,92 m2 w Gryficach. Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze w bloku na osiedlu. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wnęką,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

2 500 000 zł880 m² 2 840,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy Państwu budynek handlowy położony w centrum Gryfic. Lokal o powierzchni 880 m2 usytuowany jest na działce o powierzchni 1485 m2 w użytkowaniu wieczystym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

112 500 zł1 505 m² 74,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1505 m2 z warunkami zabudowy, ( w sąsiedztwie znajduje się zabudowa wolnostojąca). Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

12 000 zł630 m² 19,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 282 m²

Polecamy Państwu obiekt handlowo-usługowy o powierzchni 330 m2, położony w Gryficach. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 2282 m2. W skład obiektu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

3 600 000 zł4 535 m² 793,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 535 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość o łącznej powierzchni 4535 m 2 , są to trzy działki sąsiadujące ze sobą, znajdujące się w Gryficach przy ulicy Fabrycznej. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł61 m² 4 918,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Polecam Państwu na sprzedaż budynek handlowo - usługowy na ul. Ks. Stanisława Ruta w Gryficach. Oferowana nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 61 m2. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 150 m² 104,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 1150m2 w Gryficach. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 710 m² 90,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1710 m2 , ( w sąsiedztwie znajduje się zabudowa wolnostojąca). Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł60 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem oferty jest jest mieszkanie w Gryficach. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,42 m² 6 583 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rozważasz zakup tej nieruchomości? naprawdę warto. Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 45,42 m2, zlokalizowany na 3 piętrze w centrum miasta gryfice.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Gryfice,zachodniopomorskie

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę na obrzeżach Gryfic. Nieruchomość o powierzchni 1000 m2 leży w kompleksie 25 działek. Przed podziałem działek na powyższy teren została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

121 000 zł1 210 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę przy wylocie z Gryfic niedaleko nowej zabudowy o powierzchni 1210 m2 przy drodze utwardzonej w widokiem na las. Działka jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

420 000 zł220 m² 1 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 143 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 8 kilometrów od Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Gryfice,zachodniopomorskie

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu kawalerkę położoną w Gryficach w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze przy Placu Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem utwardzonym

Gryfice,zachodniopomorskie

124 600 zł1 192 m² 96,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu nieruchomość położoną w kompleksie 14 działek w Gryficach pod nazwą " Osiedle domów na wzgórzu". Nieruchomości usytuowane są w obrębie miasta Gryfic w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

500 000 zł106,74 m² 4 684,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

65 000 zł3 000 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest działka położona 10 kilometrów od centrum Gryfic w miejscowości Świeszewo. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

130 000 zł3 000 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 3000m2 położona około 15 kilometrów od Gryfic, świeszewo. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł200 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w centrum miasta Gryfice przy ul. Brackiej. Jest to obiekt o powierzchni 200 m 2 położony na działce o powierzchni 0,0135.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

2 500 zł400 m² 6,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu do wynajęcia halę produkcyjno-magazynową, znajdującą się w Gryficach o powierzchni około 400 m 2 , koszt miesięczny najmu to 2500 złotych netto plus opłata za.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa

Gryfice,zachodniopomorskie

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Gryfice, os. XXX-lecia Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku na osiedlu XXX-lecia.