dowolna

Nieruchomości Gryfice - Oferty sprzedaży nieruchomości

246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

388 000 zł59 m² 6 552,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładne i przytulne mieszkanie 4-pokojowe, położone na 2 piętrze w bloku, w samym centrum miasta Gryfice. Nieruchomość ta o powierzchni 59,21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

829 000 zł106 m² 7 820,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Serdecznie polecamy Państwu na sprzedaż ładny, nowo wybudowany w 2022 roku dom jednorodzinny, o powierzchni 106 m 2 , usytuowany w miejscowości oddalonej 2 kilometry od miasta Gryfice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

590 000 zł145 m² 4 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Serdecznie polecamy Państwu na sprzedaż nowo wybudowany dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o powierzchni 145 m 2 , usytuowany w miejscowości Gryfice, w idealnym miejscu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

245 000 zł45 m² 5 394,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w bloku na osiedlu XXX-Lecia w Gryficach, miasta położonego blisko miejscowości nadmorskich: 27 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

225 000 zł541 m² 415,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż częściowo uzbrojona działka budowlana o powierzchni 541 m2 położona w ścisłym centrum Gryfic. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

350 000 zł61 m² 5 700,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładne mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w bloku na osiedlu XXX-Lecia w Gryficach, położone blisko miejscowości nadmorskich: 27 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kościelna

Gryfice,zachodniopomorskie

449 000 zł57 m² 7 877,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal handlowy o powierzchni 57m2 położony przy ul. Kościelna w Gryficach (zachodniopomorskie). Lokal usytuowany na działce o powierzchni 90m.kw. (grunt własny). Atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbskiego

Gryfice,zachodniopomorskie

360 000 zł58 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3pokojowe 58m na ulicy Jana Dąbskiego 36c w Gryficach mieszkanie znajduje się w bloku vis a vis Intermarche zapraszam do obejrzenia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

160 000 zł27 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę usytuowaną na 2 piętrze w bloku w Gryficach, miasteczku oddalonym od miejscowości nadmorskich: 27 kilometrów od Niechorza, 28 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Niepodległości

Gryfice,zachodniopomorskie

3 100 000 zł1 482 m² 2 092 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu wraz z własnością budynku stanowiącego odrębny od gruntu przedmiot własności. Działka o powierzchni 886 m2 o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

339 000 zł63 m² 5 413,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na parterze w domku 3-rodzinnym w mieście Gryfice, położonym niedaleko od miejscowości nadmorskich takich jak Niechorze - 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Niepodległości

Gryfice,zachodniopomorskie

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

205 000 zł37 m² 5 611,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż kawalerkę, usytuowaną na 1 piętrze w bloku w samym centrum Gryfic, miasteczku oddalonym od miejscowości nadmorskich: 27 kilometrów od Niechorza, 28 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

230 000 zł37 m² 6 136,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w bloku w samym centrum Gryfic, miasteczku oddalonym od miejscowości nadmorskich: 27 kilometrów od Niechorza, 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

187 000 zł34 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż ładne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 piętrze w bloku w centrum Gryfic. Nieruchomość ta o powierzchni 34,10 m 2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

300 000 zł58 m² 5 144,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż ładne, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze w bloku na osiedlu XXX-Lecia, położona w Gryficach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

59 000 zł2 000 m² 29,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od centrum Gryfic. Powierzchnia działki 2000 m2 - dostęp do drogi gminnej. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

1 165 000 zł249 m² 4 674,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:878 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 175,51 m2 na działce o powierzchni 878 m2, znajdujący się w Gryficach (woj. zachodniopomorskie) na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

43 000 zł20 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 20 m 2 , usytuowany przy głównej ulicy, józefa Piłsudskiego w miejscowości Gryfice. Do garażu doprowadzony jest prąd. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

139 000 zł30 m² 4 573,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż kawalerkę usytuowaną na parterze w kamienicy przy centrum Gryfic, miasteczku oddalonym od miejscowości nadmorskich: 27 kilometrów od Niechorza, 28 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe położone na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym, w samym centrum miasta Gryfice, położonego blisko miejscowości nadmorskich: 27 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

270 000 zł46 m² 5 869,57 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż ładne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w bloku na osiedlu XXX-Lecia w Gryficach, położone blisko miejscowości nadmorskich takich jak Niechorze - 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

79 000 zł13 m² 3 461,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecamy Państwu lokal handlowo-usługowo-biurowy z witryną o powierzchni: 13 m2, znajdujący się w centrum Płot. Lokal położony na parterze, wejście bezpośrednio z ulicy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Gryfice,zachodniopomorskie

375 000 zł64 m² 5 859,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania wygodne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Gryfic. Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią , łazienką i osobnym wc. Dodatkowym atutem jest duży balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

389 000 zł57 m² 6 810,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż ładne, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze w bloku na osiedlu, położona w Gryficach, miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

245 000 zł38 m² 6 413,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 38.20 m2 usytuowane na 3 pietrze w bloku wielorodzinnym. Czynsz 450zł w skład wchodzi centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

509 000 zł89 m² 5 719,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 89 m 2 usytuowane w domu dwurodzinnym, w spokojnej okolicy Gryfic. Nieruchomość ta składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

109 000 zł1 097 m² 99,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni 1097 m2, znajdującą się na terenie nowo powstałych i zamieszkałych domów w miejscowości Gryfice. Nieruchomość ta ma wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbskiego

Gryfice,zachodniopomorskie

320 000 zł58 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie. Bezpośrednio. 3 pokoje piętro 4/4 duża piwnica balkon tel:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

1 000 000 zł10 280 m² 97,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Świetnej lokalizacji w Gryficach! Zlokalizowana w sąsiedztwie stacji paliw oraz handlu! Prowizja 0%! W celu pozyskania większej ilości niepublikowanych nigdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

275 000 zł46 m² 6 043,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 45,5 m2 usytuowane na 4 pietrze w bloku wielorodzinnym. Czynsz 430zł w skład wchodzi centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

325 000 zł58 m² 5 622,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 57.80 m2 usytuowane na parterze w bloku wielorodzinnym. Czynsz 650 zł w skład wchodzi centralne ogrzewanie, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Piastów

Gryfice,zachodniopomorskie

369 000 zł77 m² 4 792,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:337 m²

Sprzedam pół domu o powierzchni ok 72m2 składającego się z 3 pokoji, kuchni, łazienki oraz strychu, a także balkonu. Do domu przynależy udział w działce o powierzchni ok 370.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Gryfice,zachodniopomorskie

330 000 zł55 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zamienię na kawalerkę z dopłatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

439 000 zł76 m² 5 814,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 75,50 m2 usytuowane na parterze w bloku wielorodzinnym. Nieruchomość położona w cichym centrum Gryfic - wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

459 000 zł76 m² 6 029,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż ładne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w bardzo zadbanej 6 rodzinnej kamienicy, położonej w Gryficach, miasteczku oddalonym od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom poniemiecki w zabudowie bliźniaczej po generalnym remoncie w 2019 roku. Dom o powierzchni mieszkalnej 100m2, stoi na działce 400 m2. W środku znajdują się 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

112 000 zł1 398 m² 80,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkaniową w cichej i spokojnej okolicy Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1398m 2 znajdującą się na obrzeżach Gryfic, około 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

410 000 zł78 m² 5 256,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m2 usytuowane na parterze w domu dwurodzinnym. Nieruchomość położona w Gryficach- wszędzie blisko. Nowa elewacja - nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

205 000 zł27 m² 7 615,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż ciepłe, przytulne i słoneczne mieszkanie w centrum w Gryfic. Nieruchomość o powierzchni 26,92 m2 znajduje się na 4 piętrze budynku wielorodzinnego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

850 000 zł210 m² 4 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Przedstawiamy Państwu do kupna dom dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 210 m 2 znajdujący się w miejscowości Gryfice. Budynek mieszkalno - usługowy o powierzchni użytkowej 100.