dowolna

Mieszkania w centrum Gryfice - Oferty sprzedaży i najmu

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Gryfice,zachodniopomorskie

335 000 zł55 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 4 piętrze w bloku w samym centrum Gryfic. Mieszkanie składa się z: dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

352 000 zł60 m² 5 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 60 m 2 , usytuowane na parterze kamienicy w miejscowości Gryfice, położonej niedaleko od miejscowości nadmorskich.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Gryfice,zachodniopomorskie

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu kawalerkę położoną w Gryficach w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze przy Placu Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

500 000 zł106,74 m² 4 684,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mikrokawalerka Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

229 000 zł22 m² 10 409,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest kawalerka w centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł42 m² 3 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 35m2, w Gryficach. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

239 000 zł36 m² 6 638,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,00 m 2, usytuowane na parterze kamienicy w miejscowości Gryfice, położonej niedaleko od miejscowości nadmorskich.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

399 000 zł56,20 m² 7 099,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu bardzo ładne mieszkanie 2- pokojowe w samym centrum Gryfic. Nieruchomość położona jest w kamienicy na II piętrze. Mieszkanko położone jest na poddaszu, jest urokliwe,.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł29 m² 4 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Marzysz o miejscu, które da Ci szansę odkryć w sobie wewnętrznego majstra? Trafiłeś idealnie! Ta urocza kawalerka pod miastem to spełnienie marzeń każdego, kto lubi wyzwania (i zapach.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

500 000 zł106 m² 4 716,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 106 m 2 , usytuowane na 2 piętrze w kamienicy blisko centrum miasta Gryfice,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

450 000 zł99,30 m² 4 531,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Gryfic! Powierzchnia: 99,30 m Lokalizacja: 1. piętro w kamienicy po remoncie elewacji i dachu Układ pomieszczeń: 3 pokoje Kuchnia Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,42 m² 6 583 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rozważasz zakup tej nieruchomości? naprawdę warto. Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 45,42 m2, zlokalizowany na 3 piętrze w centrum miasta gryfice.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

550 000 zł112 m² 4 910,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 2 poziomowe w centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł36,80 m² 6 494,57 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - 239 000 pln (do negocjacji)** Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. **lokal:** - Powierzchnia: 36,80 m2 - III piętro (IV kondygnacja) - 2 pokoje - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

338 000 zł60 m² 5 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m 2 , usytuowane na 1 piętrze w kamienicy w Gryficach, miasteczku położonym niedaleko od miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

309 000 zł58,30 m² 5 300,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do kupna mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 58,30 m 2 znajdujące się na trzecim piętrze w kamienicy w centrum Gryfic. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł106 m² 4 716,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rozważasz zakup tej nieruchomości? naprawdę warto Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 106 m2, zlokalizowany na 2 piętrze dwu piętrowej po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Gryfice,zachodniopomorskie

427 000 zł92,70 m² 4 606,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z własnym, wielkim garażem, pomieszczeniami gospodarczymi, ogródkiem, nie możesz przejść obojętnie obok tej oferty! Lokal gotowy do zamieszkania, do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe w centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gryfice,zachodniopomorskie

400 000 zł116,32 m² 3 438,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kolejna obniżka ceny nieruchomości aż o 50 000 zł. Polecam Państwu mieszkanie położone w centrum Gryfic przy ul. Niepodległości. Lokal mieszkalny jest duży, przestronny liczy sobie 116,32.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Przedmiotem oferty jest mieszkanie blisko centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł61,12 m² 5 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe w Gryficach. Możliwość zamiany na kawalerkę lub 2 pokoje, gryfice, kamień Pomorski lub Trzebiatów. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 508 800.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł55 m² 4 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 49 m2 położone w centrum Gryfic. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację   .

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

307 000 zł56,72 m² 5 412,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56,72 m 2 , usytuowane na 2 piętrze w kamienicy w Gryficach, miasteczku położonym niedaleko od miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

544 870 zł112 m² 5 630 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni całkowitej 112m2 , użytkowej 96,77m2, położone w centrum miasta Gryfic. Lokal składa się z dwóch pięter : trzech komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł75,68 m² 5 483,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z ogródkiem. Nieruchomość po generalnym remoncie, zlokalizowana na parterze, w centrum miasta Gryfice! Powierzchnia użytkowa 60.23 m2.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł26,92 m² 7 392,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka zlokalizowana przy ul. Sportowej w Gryficach idealna jako pierwsze mieszkanie, pod wynajem lub dla osób szukających wygodnej i funkcjonalnej przestrzeni blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gryfice,zachodniopomorskie

459 500 zł93 m² 4 956,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z własnym, wielkim garażem, pomieszczeniami gospodarczymi, ogródkiem, nie możesz przejść obojętnie obok tej oferty! Cena poniżej 5000 pln/m2 za gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

485 000 zł111 m² 4 369,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 4 pokojowe zajmujące parter domu dwurodzinnego o powierzchni 111 m 2 , nieruchomość ta położona jest w bardzo spokojnej i cichej dzielnicy Gryfic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena. Obniżka Z 319 000 zł na 299 000 zł. Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 52 m 2 , usytuowane na 3 piętrze w bloku, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, położone na 3 piętrze w bloku, w samym centrum miasta Gryfice, które oddalone jest jedynie około 27 kilometrów od najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

230 000 zł40 m² 5 707,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,30 m 2 , usytuowane na 3 piętrze w bloku, w miejscowości Gryfice, które oddalone są 30 km od miejscowości nadmorskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne mieszkanie własnościowe o powierzchni całkowitej 51 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku wielorodzinnym w Gryficach, miasta położonego niedaleko od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

399 000 zł55 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie Polecamy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na parterze w kamienicy, w miejscowości Gryfice,oddalonym 87 kilometrów od Koszalina oraz 97 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku, w samym centrum miasta Gryfice, oddalonym o ok. 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

225 000 zł44 m² 5 061,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe mieszczące się na parterze w kamienicy, w mieście Gryfice, które jest oddalone 26 km od najbliższej miejscowości nadmorskiej oraz 95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

499 000 zł75 m² 6 620,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 75,37 m2 ,położone na 1 piętrzę w mieście Gryfice,które oddalone jest o 30 km od najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie Polecamy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe , usytuowane na parterze w kamienicy, w miejscowości Gryfice. Miejscowość położona jest niedaleko miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

355 000 zł35 m² 10 033,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,38 m 2 , usytuowane na 4 piętrze w bloku, w samym centrum miasta Gryfice, położonego niedaleko od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Trzygłowska

Gryfice,zachodniopomorskie

450 000 zł85 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie usytuowane na uboczu, do centrum 7 min pieszo. Obecnie wynajmowane, w każdej chwili można wypowiedzieć umowę, lub też czerpać korzyść finansową z dalszego wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

305 000 zł45 m² 6 777,78 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m 2 , usytuowane na 3 piętrze w bloku, w miejscowości Gryfice, które oddalone są 30 km od miejscowości.