dowolna

Mieszkania w bloku Gryfice - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

95 000 zł39 m² 2 441,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie typu kawalerka + kuchnia z jadalnią, o powierzchni użytkowej 25,64 m2, powierzchnia mierzona po podłodze ze względu na skosy wynosi 38,91 m2 znajdującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

245 000 zł73 m² 3 377,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do kupna mieszkanie 3 pokojowe na parterze o powierzchni 72,53 m2 znajdujące się w Gryficach w bardzo spokojnej okolicy w bliskiej odległości od szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadrzeczna

Gryfice,zachodniopomorskie

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bardzo ciepłe,spokojna dzielnica blisko do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Gryfice,zachodniopomorskie

135 000 zł38 m² 3 534,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,2 m2 w Gryficach przy ulicy Sportowej na osiedlu XXX lecia. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbskiego

XXX-lecia,Gryfice

189 000 zł68 m² 2 779,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Polecam Państwu mieszkanie cztero pokojowe o powierzchni 68 m2 znajdujące się na parterze w Gryficach na osiedlu XXX lecia. Mieszkanie to składa się z 4 pokoi, kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Nadrzeczna

Gryfice,zachodniopomorskie

93 000 zł25 m² 3 720 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Wysokiej klasy kawalerka w ścisłym centrum Gryfic. Po całkowitym remoncie. Również do wykorzystania na biuro lub gabinet. Wszystkie wewnętrzne ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Gryfice,zachodniopomorskie

135 000 zł38 m² 3 534,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Posiadam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,2 m2 w Gryficach na Osiedlu XXX lecia przy ulicy Sportowej. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

140 000 zł46 m² 3 004 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,60 m 2 znajdujące się na osiedlu XXX lecia w Gryficach w bloku na parterze. Nieruchomość ta składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

187 500 zł64 m² 2 929,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w bloku, w centrum Gryfic, 64m2: 3 ustawne pokoje, duża kuchnia i łazienka, wygodny przedpokój, balkon, duża piwnica. Na podłodze, w pokojach - panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

140 000 zł38 m² 3 664,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie o powierzchni 38,2 m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki. Do mieszkania przynależy również piwnica. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Gryfice,zachodniopomorskie

850 zł46 m² 18,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akacjowa

Gryfice,zachodniopomorskie

170 000 zł58 m² 2 931,03 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania Państwu mieszkanie 3 pokojowe, mieszczące się na 3 piętrze bloku mieszkalnego na osiedlu XXX-lecia w Gryficach. Łączna powierzchnia mieszkania wynosi 58,08 m2 w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

139 000 zł47 m² 2 957 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47 m2, położone w Gryficach na osiedlu XXX lecia w bloku na 4 piętrze. Mieszkanie to jest po remoncie w czasie którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

235 000 zł100 m² 2 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy Polecamy Państwu do kupna mieszkanie położone w bloku na drugim piętrze w Gryficach o powierzchni 100 m 2 , położone w pięknej okolicy miasta. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

130 000 zł54 m² 2 407 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie w Gryficach na Osiedlu XXX lecia. Mieszkanie położone jest w bloku na trzecim piętrze. Znajdują się w nim trzy pokoje kuchnia,przedpokój, łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

160 000 zł58 m² 2 758 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 58 m2, położone w Gryficach na osiedlu XXX lecia w bloku na trzecim piętrze. Mieszkanie to jest po remoncie w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

199 000 zł69 m² 2 872,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie położone w bloku na Osiedlu XXX - lecia. Mieszkanie znajduje się na parterze, w skład wchodzą cztery pokoje,kuchnia (przedłużona o połowę balkonu),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

149 000 zł47 m² 3 170 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 47 m2 położone w samym centrum Gryfic na drugim piętrze. W nieruchomości tej znajdują się dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

180 000 zł59 m² 3 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie dwupokojowe położone w bloku na parterze, które znajduje się na spokojnym osiedlu na obrzeżach Gryfic. W mieszkaniu znajdują się trzy pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

117 000 zł38 m² 3 078 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie w bloku na 3 piętrze o powierzchni 40m 2 , zlokalizowane w samym centrum miasta. Mieszkanie to składa się z 2 pokoi , kuchni, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

32 000 zł19 m² 1 684 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena Z 39 000 zł. na 32 000 zł. Polecamy Państwu do kupna mieszkanie typu kawalerka położone w bloku o powierzchni 19 m 2. Nieruchomość ta zlokalizowana jest w uroczej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

1 100 zł38 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu mieszkanie do wynajęcia o pow. 38 m2( 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, balkon). Mieszkanie jest do wynajęcia od września , umeblowane.Cena najmu 1100 z czynszem, opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

155 000 zł47 m² 3 297,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie dwupokojowe (47m2) po kapitalnym remoncie, wysoki standard wszystkich pomieszczeń ( usuniecie ściany w kuchni, połączenie jej z salonem, duża przesrzeń) kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

110 000 zł47 m² 2 340 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu kawalerkę położoną na 2 piętrze w bloku wielorodzinnym w centrum Gryfic, o powierzchni 47 m 2. Mieszkanie to składa się z jednego pokoju, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadrzeczna

Gryfice,zachodniopomorskie

159 000 zł47 m² 3 382,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie po kapitalnym remoncie nowe , okna , dzwi ,podgrzewacz gazowy , instalacja elek. , armatura łazienki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

220 000 zł67 m² 3 283 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 4 pokojowe położone na osiedlu XXX lecia w Gryficach o powierzchni 67 m 2. W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje, duża kuchnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

105 000 zł49 m² 2 116 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena 105 tys. Polecamy Państwu do kupna mieszkanie w bloku na parterze o powierzchni 49,60 m 2 , zlokalizowane w samym centrum miasta. Mieszkanie to składa się z 2 pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

199 000 zł56 m² 3 540 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W tym pzypadku prowizję płaci sprzedający Polecamy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 56,20 m2 położone w Gryficach na osiedlu XXX lecia w bloku na drugim piętrze. Mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

170 000 zł58 m² 2 931 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa, niższa cena Polecamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58 m 2 , położone w bloku w Gryficach na 1 piętrze. W mieszkaniu znajdują się trzy pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

50 000 zł38 m² 1 315,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze w bloku. Jest bardzo sloneczne. Na parterze znajduja sie 2 pokoje, kuchnia i lazienka. Na gorze jest jedeon pokoj tzw. facjatka ktory mozna wykorzystac jako pokoj goscinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

129 000 zł47 m² 2 744,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu bardzo ładne mieszkanie w bloku, położone w centrum Gryfic. Powierzchnia mieszkania to 47 m2 na którą skadają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akacjowa

Gryfice,zachodniopomorskie

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osiedle 30-lecia Akacjowa 8b/1 Mieszkanie na parterze. W pobliżu plac zabaw. Mieszkanie częściowo umeblowane. Kuchnia umeblowana z lodówką i kuchenką. W jednym pokoju ewentualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

600 zł48 m² 12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu do wynajęcia mieszkanie trzy pokojowe znajdujące się na 4 piętrze w bloku, o powierzchni 48 m2. Mieszkanie nie umeblowane. W łazienka razem z toaletą, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

165 000 zł48 m² 3 437 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie położone w Gryficach. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, balkonu i piwnicy. Położone jest ono w bloku czteropiętrowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

145 000 zł47 m² 3 085 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena Polecamy Państwu mieszkanie dwupokojowe położone w bloku na czwartym piętrze, które znajduje się w spokojnym ładnym osiedlu na obrzeżach Gryfic. W mieszkaniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

140 000 zł80 m² 1 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie położone około 10 kilometrów od Gryfic, 10 kilometrów od Trzebiatowa i około 10 kilometrów od Rewala, o powierzchni 80 m2. Znajdujące się w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Gryfice,zachodniopomorskie

1 350 zł60 m² 22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam Panstwu bardzo atrakcyjne,po kapitalnym remoncie mieszkanie w Gryficach.Mieszkanie w polowie umeblowane.W sklad mieszkania wchodza 3 niezalezne pokoje,kuchnia z oknem.Liczba pomieszczen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Gryfice,zachodniopomorskie

135 000 zł37 m² 3 648,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe w budynku wielorodzinnym (wspólnota mieszkaniowa). Lokal składa się z dwóch pokoi, umeblowanej kuchni, łazienki oraz przedpokoju z wbudowaną szafą.CO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

148 000 zł46 m² 3 217 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie dwupokojowe położone w bloku na czwartym piętrze, o powierzchni 46 m2. W mieszkaniu znajdują się dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, osobno wc, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

128 000 zł64 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu lokal mieszkalny w bloku, położony w odległości 4 km od Gryfic. Mieszkanie znajduje się w bardzo spokojnej okolicy, w której mieści się przystanek pks oraz pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

133 000 zł36 m² 3 694 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie w 2008 roku. Kuchnia: meble pod wymiar w cenie mieszkania.Cena do negocjacji.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij