Serce 0 Ulubione

Działki Gryfice Zaleszczyce

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z gotowym projektem oraz wydanym pozwoleniem na budowę o powierzchni 400 m2, wymiary 49m x 8,5m. W planowanym budynku na parterze znajduje się hala, którą można.

Szczegóły ogłoszenia

868 000 zł10 975 m² 79,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę gruntową o powierzchni 10975 m2 w cenie 868 000 złotych, znajdującą się na obrzeżach miasta Gryfice. Oznakowanie gruntu to Pastwiska IV i V.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 256 m² 21,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę położoną w kompleksie 11 działek z udziałem w drodze w Borzyszewie. Działka o powierzchni 3256 m2 w kształcie prostokąta, leży na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł4 415 m² 79,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę gruntową o powierzchni 4415 m2 w cenie 349 000 złotych, znajdującą się na obrzeżach miasta Gryfice. Oznakowanie gruntu to Pastwiska IV i V klasy.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 667 m² 98,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1667 m 2 w bardzo przepięknej miejscowości oddalonej 7 km od miasta Gryfice. Nieruchomość położona jest w bardzo spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 012 m² 375,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną położoną w Gryficach przy ul. Koszarowej. Informacje podstawowe: powierzchnia: 1012 ha Kształt działki: kwadrat Działka: środkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 052 m² 62,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę położoną w kompleksie 11 działek z udziałem w drodze w Borzyszewie. Działka o powierzchni 3052 m2 w kształcie prostokąta, leży na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 001 m² 149,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek pod zabudowę jednorodzinną cena 150 zł / M2 Polecamy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 1001 m2 w kompleksie 12 działek położonych w Gryficach niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 547 m² 82,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1547 m 2 w bardzo przepięknej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 267 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Grunty inwestycyjne 1 km od ścisłego centrum miasta. Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki o numerze ewidencyjnym 141/2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

38 750 zł945 m² 41,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki pod zabudowę mieszkaniową z wydanymi warunkami zabudowy przy drodzie wojewódzkiej nr 105 w miejscowości Zaleszczyce, gm. Gryfice w odległości około 5 km od ścisłego.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij