Serce 0 Ulubione

Działki Gryfice Jabłonowo

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

136 290 zł1 239 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy na sprzedaż działki w kompleksie 8 działek w Jabłonowie. Jedna z działek została sprzedana. Działki są w trakcie podzialu i uzyskiwania warunków zabudowy na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę położoną w okolicy Gryfic. Nieruchomość o powierzchni 1794 m2 znajduje się w kompleksie kilkunastu działek, zaledwie 5 minut od Gryfic. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

111 400 zł1 714 m² 64,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu działkę rolną położoną w Gryficach w obrębie Borzyszewo. Nieruchomość o powierzchni 1714 m2. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy, polegające na budowie.

Szczegóły ogłoszenia

113 550 zł1 514 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1514 m 2 w bardzo przepięknej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z gotowym projektem oraz wydanym pozwoleniem na budowę o powierzchni 400 m2, wymiary 49m x 8,5m. W planowanym budynku na parterze znajduje się hala, którą można.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę na obrzeżach Gryfic. Nieruchomość o powierzchni 1000 m2 leży w kompleksie 25 działek. Przed podziałem działek na powyższy teren została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł13 516 m² 140,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka przemysłowa 13 516 m na sprzedaż Gryfice Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 13 516 m , położona w Gryficach (nr działki 3/34). Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 710 m² 90,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1710 m2 , ( w sąsiedztwie znajduje się zabudowa wolnostojąca). Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 603 m² 79,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1603 m 2 w bardzo przepięknej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł3 142 m² 117,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 3142 m2 znajdującą się przy ulicy Niekładzkiej w Gryficach w sąsiedztwie obiektów magazynowych. Na działce postawiona jest konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł473 m² 972,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu działkę przeznaczoną pod zabudowę, o powierzchni 0,0473 ha, położoną w samym centrum miasta Gryfice. Warunki zabudowy w trakcie realizacji, przeznaczone na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij